Forum Risk Your Life

forum dla fanów gry RYL


  • Index
  •  » spam
  •  » Jesteś nowy - przywitaj się :)

#1 2007-11-30 11:08:46

anthilles

Administrator

4057058
Skąd: Biała Podlaska/Lublin
Zarejestrowany: 2007-11-24
Posty: 28
Punktów :   
Rasa / Klasa postaci: zapewne Human
Nick / Lvl: zapewne Anthilles ;]

Jesteś nowy - przywitaj się :)

Jak w topicku, my się już troche znamy a najlepiej się przedstawić a nie kitrać po pustych topickach
tak dla zachęty:

Moj nick to Anthilles, przerobili mi go na Antek ale w realu na imie mam Rafał We wrześniu strzeliło mi oczko na tym świecie. Studiuję na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a mój kierunek to historia W rylu jestem chym... od dawna? grałem na pierwszej open becie malezyjskiej a potem na becie ameryki połnocnej. Potem była chwilka na rylu epi ale podnieśli expa. Gra na serio zaczeła się dopiero na RYL:unforgiven wars a teraz czekam z wami na factory

w sumie to tyle, temat otwarty możecie pisać o sobie wszystko


forum jeszcze w fazie budowy / za utrudnienia przepraszamy
Administracja

Offline

 

#2 2007-11-30 11:59:40

Fido

Ichman Villager

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 15
Punktów :   
Rasa / Klasa postaci: Humany
Nick / Lvl: >>>|Fido|<<<

Re: Jesteś nowy - przywitaj się :)

ok w sumie to nowy nie jestem, bo trochę się znamy ale coś napiszę:

Damian właśnie skończyłem 25 latek
pracuje w firmie państwowej pon-piąt 7.00-15.00 + dojazd do roboty około godzinki
studia juz za sobą, powiem tylko żę skończyłem AGH Kraków

z rylem zacząłem się bawić praktycznie jak większość z WAS zaczęło się od nudów i przeglądania forum ogame - temacik athillesa - resztę znacie...

generalnie cały czas będe was marzekał jak to nie mam czasu, ale już przywykliście do tego... będe grał w miarę możliwości chociaż w tym wieku to już trochę inne zajęcia i inne rzeczy w głowie...

zainteresowania: lol a gdzie ja czas znajde ? generalnie to wszechstronne...

to narazie tyle, jak macie jakies pytania do mnie to śmiało
/pozdrawiam


>>> Enchanter 30 lvl <<<
>>> Cler 5 lvl <<<

Offline

 

#3 2007-11-30 12:43:20

Grzenio

Ichman Villager

2656083
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 11

Re: Jesteś nowy - przywitaj się :)

To i ja parę słów o sobie

Moje imie to chyba sie każdy domyśla.

Mam 27 lat (niedługo 28), jestem żonaty, mam kochanego Syna (juz 8 miesięcy ma). pracuje w firmach prywatnych juz ponad 8 lat (w obecnej pracy juz ponad 5 lat - tak na  marginesie chyba pora na zmiany - amerykanie twierdzą ze czas pracy w jednej firmie nie moze przekroczyc 6 lat bo człowiek sie wypala i potrzebuje czegos nowego - tak, tak, to prawda).

Studia zaoczne politechnika lubelska.

W ryla gram od lipca tego roku, o tak kiedys kolega znalazł tą gre, kiedys w nia grał i razem zaczelismy. Czas na gre mam wieczorami (i to nie zawsze) tak po godz 20, kiedy cała moja rodzinka śpi (ja sie kłade ok 24, wstaje po 7 rano i mi to wystarcza). gram z nudów, nie moge spac o 20, a w Tv czasem naprawde nic nie ma, pic wódke tez nie mozna codziennie, a z domu sie nie ruszam bo mam rodzinkę której nie chce zostawiac nawet na chwile - pomimo ze siedze w innym pokoju, ale ciągle jestem w domku. prawdopodobnie na factory dużo nie pogram, ale to sie jeszcze zobaczy.

zainteresowania? -

na 1 miejscu mój kochany synek, wprost uwielbiam spedzac z nim czas

po 2 lubie oglądac filmy, wszystkie bez wyjątku gatunki, potem oceniam czy mi sie podobał, wiele jest takich strasznie nudnych na początku, a koniec filmu często wynagradza godziny spędzone na ogladaniu (ulubiony filmy - K-pax, podejrzany oraz fantasy typu gwiezdne wojny, kroniki Riddicka)

po 3 konie, mam całą stadnine w tej chwili, całe 322 konie (mechaniczne), w przyszłości zmiana na lancero evo i tuning do 500

No i sie rozpisałem, o mnie tyle wystarczy

Offline

 

#4 2007-11-30 13:13:58

KoziNostra

Young Ichman

Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jesteś nowy - przywitaj się :)

Siemka jestem Karol mam 21 lat i bede gral na RYL Factory
nick raczej KoziNostra

Offline

 

#5 2007-11-30 14:46:30

Markus

Ichman Villager

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 46
Punktów :   
Rasa / Klasa postaci: Human/Cleric
Nick / Lvl: Markus/99

Re: Jesteś nowy - przywitaj się :)

no to pora na mnie

Tez chyba mnie wikeszosc zna ;D

Mam na imie Marek, mam 16 lat(17 juz prawie) a nick Markus prawie wszedzie w RYL'a zaczolem grac jakos na poczotku wakacji i tak jak fido mowil dowiedzialem sie o tmy na forum ogame przez przypadek przegladajac forum z nudow i co teraz ? prosze jestem maniakiem gram od pon-czw od 16-19(20) a w piatek 18-1(w nocy albo i dluzej ) sobota i niedziela gram prawie caly dzien w sobote tez jak w piatek a niedziela jzu do 20 max ;D a dlaczego?? bo mam szkole
obecnie chodze do 1 LO profil matematyczno-informatyczny wiec nie mam kto wie ile czasu na gre w dni robocze i niedziele ;D ale za to wyrzywam se w sobote, piatek i niedziele

no coz jeszcze.... uwielbiam jezdzic na motorku (simson-S51 ale przerobiobine na 60ccm ), grac w gry mmorpg + multi (teraz tylko takie uwazam za gry) ,sluchac muzyki techno i moze troche rapu itp. uwielbiam oglodac filmy akcji,horror,fantasy the best moze troche komedie i tyle ;D hmm.... no i co jeszcze ???

czasem pogram np. siatkowka, pilka nozna (amatorsko) no chyba tyle o sobie


http://www.mmog-factory.pl/reklama/sygna5.jpg

Offline

 

#6 2007-11-30 16:34:26

DarkAngel

Young Ichman

Skąd: czasami z domu czasami nie
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jesteś nowy - przywitaj się :)

hmm no to teraz ja  xD

Imię : Joanna
Wiek : jestem jeszcze bardzo młoda
Studia: pierwszy rok na kierunku Informatycznym

W RYL'a gram od 13 kwietnia 2007.
Nick: nadal się nad tym zastanawiam...

Offline

 

#7 2007-11-30 17:13:51

Rademenez

Moderator

1090862
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 68
Punktów :   
Rasa / Klasa postaci: Human / Sorcerer
Nick / Lvl: RademeneZ / 80lvl

Re: Jesteś nowy - przywitaj się :)

Siema, siema, siema...

Imie me to Radek, aka Radziu, Radzio, Radzia, Rad itp związane z moim imieniem
Mam 21 lat, mieszkam w Gdańsku gdzie skończyłem Szkołe Morską (Technikum oczywiście ), z zawodu Technik Mechanik-Marynarz...
Zapisałem się na jakies studia zaoczne żeby nie iść do woja, obecnie pracuje u jubilera jako Polernik i kaska z tego nawet dobra, zależy od nakładu pracy...

W RYLUW zaczołem grac jakoś w styczniu, oczywiście Antek i Sauron mnie namówili i zagrałem, pograłem jakiś miesiąc Attackerem, później zrobiłem sobie przerwe do marca albo kwietnia, już nie pamiętam dokładnie, wtedy wykasowałem Attackera bo ciężko mi się go expiło. Na miejsce Attackera dałem Rune którego wyexpiłem do 66lvl i zrobiłem kolejną przerwe ( to z przymusu bo szkołe prawie zawaliłem ) Jakoś na wakacje zajołem się Life którego expiłem z Sauronem, z Life zatrzymałem się na 80lvl, a potem założyłem DEX Gunnera i wyexpiłem go solo do 65lvl, ogólnie to od czasu mojego grania w RYL miałem 8postaci u akkanów, najwyższe to Life, Rune, Dex Gunner, Con Gunner, reszta to nobki na 40+lvl...Na początek października zacząłem swoją przygode po Humanśkiej stronie, też miałem około 8postaci najwyższy to Priest 84lvl (wyexpiony w kwasowym party i co najważniejsze najlepszym party jakie miałem w RYL'u ) jak była przerwa w expieniu bo nie było 2 najważniejszych postaci w party (Antek i Sauron ) to zacząłem sobie expić Warriora (56lvl Con War, solo w dwa dni), potem wrócili i expiliśmy dalej, a później znowu jakas przerwa i wtedy zajołem się Sinem bo Runy i Gunnerzy mnie wkurzail i wyexpiłem go do 61lvl (Full DEX, 3-4 dni expienia, solo) no i wtedy juz było zamknięcie serwera UW i wszystko się skończyło...Ale zacznie sie na nowo na RYL F


To chyba wszytko o mnie i o przygodzie z RYLem :]


Pozdrawiam :]


http://img227.imageshack.us/img227/1654/chutexitinhus1ip4.gif

Offline

 

#8 2007-11-30 17:32:14

sauronick

Administrator

6247285
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 28
Punktów :   

Re: Jesteś nowy - przywitaj się :)

Bartłomiej z tej strony xD

21 lat nie żonaty a szkoda. Mieszkalem w Białej Podlaskiej poki  rodzicie mnie nie wydziedziczyli xD zartuje xD w lublinie studiuje informatyke a do domu wracam czasem na swieta w koncu ile mozna ze starymi mieszkac ?? z Bialej Podlaskiem mam tez kumpla Antka z ktorym znam sie juz od ponad 10 lat ;]

przygodę z rylem zacząłem gdy wyszla pierwsza beta na ryl.com.my oczywiscie dowiedzialem sie o tym od antka ;]
nastepny server ryla to byl : "RYL POTE"  no i pozniej juz RYL UW zaczalem w styczniu 2007 roku. licze na to ze na Factory bedzie super zabawa ;]

zanim zaczalem grac w ryl UW gralem ponad  1 rok w ogame uni 7 w sojuszu mialem za przylaciol super ludzi niektorych bedziecie mieli okazje spotkac w rylu ;] radka juz znacie gramy razem juz okolo 3 lat. jest tez KAS rowniez poznany w ogame ;] reszte poznacie po otwarciu servera xD

oprocz ogame gralem w quake 3  w cs'a  starcrafta ale to juz stare dzieje ;]


http://img216.imageshack.us/img216/8729/factorybanerco7.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » spam
  •  » Jesteś nowy - przywitaj się :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl